• Godziny zebrań z wychowawcami
     • Godziny zebrań z wychowawcami

     • W czwartek 21.11.2019 r. odbędą się spotkania z wychowawcami klas.

       

      Klasa     godzina

      1a           17.00

      1b           17.00

      2             17.00

      3             28.11  17.00

      4             16.15

      5a           16.30

      5b           17.00

      6a           16.15

      6b           inny termin

      7             17.00

      8a           18.00

      8b           inny termin

       

       

    • Charytatywne przedstawienie "Zamyślona Pani Jesień"
     • Charytatywne przedstawienie "Zamyślona Pani Jesień"

     •  W wykonaniu dzieci z wszystkich grup przedszkolnych.

      23 Listopada (sobota) o godz. 16:00 serdecznie zapraszamy na charytatywne przedstawienie pt. "Zamyślona pani Jesień" w wykonaniu dzieci z wszystkich grup przedszkolnych.

      Spektakl odbędzie się na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kruszynie.

      W trakcie przedstawienia zorganizowana będzie zbiórka pieniędzy dla Alicji.

      Środki ze zbiórki w całości zostaną przekazane na remont domu dwuletniej Alicji chorującej na białaczkę limfoblastyczną, aby mogła w dobrych warunkach wracać do zdrowia.

      Inicjatywę wspiera Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych "Dobry Start"

    • Narodowe Święto Niepodległości w Kruszynie!
     • Narodowe Święto Niepodległości w Kruszynie!

     • 11 listopada w kościele parafialnym w Kruszynie odbyła się uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny.

      We mszy udział brali uczniowie, nauczyciele naszej szkoły razem z Panią Dyrektor i  szkolną drużyną harcerską „Szare Szeregi”.

      Szkoła wystawiła też z okazji tego ważnego święta poczet sztandarowy.

      Msza miała wyjątkowo uroczysty charakter, świąteczna, patriotyczna atmosfera udzieliła się wszystkim zgromadzonym.

      Po mszy razem z harcerzami ze Strzelewa oraz strażakami z OSP Kruszyn stworzyliśmy harcerski krąg, uczniowie częstowali zaś pysznymi rogalami marcińskimi, upieczonymi przez rodziców.

      To był wyjątkowy dzień!

    • Pasowanie pierwszoklasistów
     • Pasowanie pierwszoklasistów

     • 8 listopada 2019 roku podczas apelu z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbyło się ślubowanie i pasowanie pierwszoklasistów. W tym roku szkolnym pasowane zostały aż dwie klasy pierwsze. Dzieci z klasy Ia i Ib zaprezentowały swoje zdolności wokalne i recytatorskie w pięknym patriotycznym akcencie. Aktu pasowania dokonała Pani Dyrektor Małgorzata Wojnowska. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz książki i upominki. 

    • Bieg Kardynalski
     • Bieg Kardynalski

     • Dnia 8.11. 2019 r. odbył się w naszej szkole II Bieg Kardynalski. W zawodach brały udział trzy szkoły, które noszą imię Kardynała Stefana Wyszyńskiego: Szkoła Podstawowa nr 20 w Bydgoszczy, Szkoła Podstawowa nr 2 w Nakle nad Notecią oraz oczywiście Szkoła Podstawowa w Kruszynie.

      Reprezentacje zmierzyły się początkowo z testem na temat wiedzy o życiu Wielkiego Patrona, gdzie zwycięzcą okazała się SP w Kruszynie. Drugim etapem zmagań stała się sztafeta przełajowa po lesie kruszyńskim. Trasa nie należała do najłatwiejszych, pomimo trudności uczestnicy poradzili sobie świetnie. W rezultacie pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 20 im. Ks. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego, na drugim miejscu ukończyła bieg Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia, bieg zakończyła Szkoła Podstawowa w Kruszynie, która ulokowała się na miejscu trzecim.

      Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

    • Podaruj pluszaka dla dzieciaka!
     • Podaruj pluszaka dla dzieciaka!

     • Zbiórka do 15 listopada do Pani Marty Stachowicz.

    • Świętujemy Niepodległość
     • Świętujemy Niepodległość

     • Dnia 8 listopada odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości, będący również okazją do świętowania Dnia Patrona.

      W tym roku naszej społeczności szkolnej - uczniom, rodzicom i nauczycielom – towarzyszyli niezwykle licznie zgromadzeni goście. Swoją obecnością zaszczyci nas: Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty, Pan Marek Gralik, Wójt Gminy Sicienko, Pan Piotr Chudzyński, Przewodniczący Rady Gminy Sicienko, Pan Arkadiusz Szczepaniak, Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu Gminy Sicienko, Pani Anna Rudniak, Radni Gminy - Pani Danuta Krzewska, Pani Karolina Drabik oraz Pan Ireneusz Witkowski, Sołtysi sąsiadujących sołectw - Sołtys Zielonczyna, Pani Violetta Badziągowska oraz Sołtys Strzelewa, Pani Grażyna Cemka, Prezes Koła Gospodyń Wiejskich w Kruszynie, Pani Jolanta Grygiel, Prezes OSP Kruszyn, Pan Kazimierz Jankowski, Prezes Stowarzyszenia "Dobry Start" w Kruszynie, Pan Radosław Migdalski, a także Przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Anna Wojtko-Cetnarowska.

      Niezmiernie miło było nam po raz pierwszy gościć przedstawicieli zaprzyjaźnionych szkół, mających za patrona - jak i my - Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Z Panią Arletą Kempą oraz Panem Michałem Plewińskim przybyli do nas uczniowie z SP nr 20 w Bydgoszczy, a z Panią Katarzyną Dobosz przyjechali uczniowie z SP nr 2 w Nakle nad Notecią.

      Uroczystość rozpoczęła się punktualnie o godzinie 11.00, byśmy po powitaniu wszystkich zebranych mogli zaśpiewać hymn państwowy o symbolicznej godzinie 11.11. Włączenie się naszej szkoły do ministerialnej akcji "Szkoła do hymnu" miało dla nas szczególne znaczenie, ponieważ pragnęliśmy pokazać, że postawa obywatelska i idee patriotyczne są bardzo drogie kruszyńskiej podstawówce. Świadczyło o tym samo wykonanie hymnu: z mocą, radością i dumą.

      Po zaśpiewaniu "Mazurka Dąbrowskiego" i hymnu szkoły został zaprezentowany słowno-muzyczno-taneczny spektakl poświęcony Niepodległej. Uczniowie z klasy VIa prezentowali sceny z życia różnych grup Polaków w ciągu minionych stu lat. W każdej z nich wybrzmiewała miłość do Ojczyzny, radość z bycia Polakiem i świadomość wspólnoty. Przekaz słowny został poparty przekazem muzycznym w wykonaniu naszego szkolnego chóru, który zaprezentował pieśni patriotyczne i wojskowe. Niezwykłe zaangażowanie emocjonalne uczniów w ich wykonanie zyskał ogromne uznanie publiczności. Widzowie ogromnymi oklaskami nagrodzili również występ taneczny grupy baletowej, związanej z naszą szkołą. Dziewczęta w bardzo energiczny i żywiołowy sposób zatańczyły krakowiaka. Szczególną uwagę i uznanie wzbudziły najmłodsze artystki z przedszkola, które w zespole tańczą dopiero od września, a także wzajemna relacja pomiędzy starszymi i młodszymi tancerkami, które potrafiły pokazać, czym jest odpowiedzialność za drugą osobę. Nie można zapomnieć o solowym tańcu Wiktorii Lewandowskiej, która tańczyła do "Modlitwy (Obudź się, Polsko)" śpiewanej przez chór i granej przez Zuzannę Sitarek, co wywołało dreszcz emocji i wycisnęło łzy wśród osób będących na widowni.

      O ogromnym uznaniu dla części artystycznej świadczyły owacje na stojąco i bardzo ważne słowa Pana Kuratora o wielkich talentach, które ujawniają się w naszej szkole.

      Oczywiście, nie wolno zapominać o najmłodszych bohaterach uroczystości. Zgodnie z tradycją w czasie listopadowego apelu, który jest też okazją do upamiętnienia sylwetki patrona, pierwszoklasiści zostają pasowani na uczniów. W tym roku pasowane zostały aż dwie klasy pierwsze, które przygotowały piękny patriotyczny obraz. Dzieci w swoim szczerym i wypełnionym emocjami wystąpieniu pokazały, że Polska i miłość do niej są ważne na co dzień.

      W tym roku Dzień Patrona uczciliśmy w wyjątkowy sposób - bardzo aktywnie. Reprezentanci trzech szkół, w sposób szczególny związanych z Kardynałem Stefanem Wyszyńskim, wzięli udział w sztafetowym Biegu Kardynalskim, który odbył się jeszcze przed apelem. W trakcie uroczystości zostały wszystkim przyznane puchary, upamiętniające to wydarzenie. W biegu pierwsze miejsce zajęła szkoła bydgoska, drugie - nakielska, trzecie - kruszyńska. Zebrani gorącymi brawami podziękowali zawodnikom, zmagającym się rankiem z licznymi przeszkodami na trasie. 

      Na zakończenie uroczystości głos zabrali: Pani Dyrektor, Małgorzata Wojnowska, Pan Kurator, Pan Wójt oraz Przewodniczący Rady Gminy. Każda z przemawiających osób podziękowała za niezwykłe przedstawienie, którego była świadkiem i cieszyła się z tak licznych talentów zgromadzonych w kruszyńskiej podstawówce. Przemawiający wspomnieli o potrzebie autentycznej miłości do Ojczyzny i wyrazili swoje przekonanie, że uczniowie uczęszczający do tej szkoły na pewno będą umieli codziennym życiem o niej zaświadczyć. Pokażą tym samym, że doskonale rozumieją słowa swojego patrona, że "Sztuką jest umierać dla ojczyzny, ale jeszcze większą sztuką jest dobrze dla niej żyć".

    • Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU
     • Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU

     • W poniedziałek 4.11.2019 uczniowie SP Kruszyn uczestniczyli w powiatowym turnieju piłkarskim „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”.

      Uczniowie naszej szkoły byli najmłodszą drużyną w kategorii, a ponadto kilku chłopców nie mogło zagrać w turnieju, pomino tego drużyna dzielnie walczyła zyskując cenne doświadczenie, pomagały nam też 2 dziewczynki.

      Skład SP Kruszyn: Antek Fogt, Tomasz Zwada, Wiktoria Janowska, Igor Krasue, Klaudia Karaszewska, Fabian Koc oraz Wiktor Latała.

    • Żywa lekcja historii
     • Żywa lekcja historii

     • Dziś, 5 listopada 2019 r. gościliśmy w naszej szkole pasjonata wczesnego średniowiecza, członka grupy rekonstrukcyjnej z tego okresu i na co dzień nauczyciela historii w Szkole Podstawowej w Osielsku – Pana Łukasza Golas.

      W żywej lekcji dotyczącej rycerzy Bolesława Chrobrego i Mieszka II wzięli udział uczniowie klas piątych i szóstych.

      Pan Łukasz z olbrzymim zapałem prezentował uzbrojenie rycerza, opowiadał o toczonych przez niego walkach oraz o życiu codziennym.

      Duże zainteresowanie uczniów wzbudziło uzbrojenie, między innymi łuk, wyrabiany z twardego i sprężystego drewna o długości ok. 1–1,8 m., z którego dobry łucznik strzelał celnie na odległość do 200 m, z szybkością ok. 12 strzał na minutę.

      Nauczyciel prezentował też drogocenny miecz, którego rękojeść zazwyczaj jednoręczna, była bogato zdobiona posiadała ciężką głowicę oraz jelec krzyżowy oraz czekan i tarcze ochronne.

      Uczniowie mieli okazję nie tylko usłyszeć ciekawe opowieści ale też dotknąć, obejrzeć i przymierzyć ochronne uzbrojenie rycerza.

      Lekcję zorganizowana została przez nauczyciela historii, dzięki pomocy Pani Karoliny Żuchowskiej. Bardzo dziękujemy!

    • Nagroda Wójta Gminy Sicienko
     • Nagroda Wójta Gminy Sicienko

     • 12 października 2019 roku z okazji Dnia Edukacji Narodowej Wójt Gminy Sicienko – Piotr Chudzyński wręczył nagrody wyróżniającym się nauczycielom pracującym w szkołach prowadzonych przez Gminę Sicienko. Wśród nagrodzonych znalazła się nasza nauczycielka pani Agnieszka Żarnowska! Serdecznie gratulujemy!

    • Wybory do Samorządu Uczniowskiego
     • Wybory do Samorządu Uczniowskiego

     • W roku szkolnym 2019 / 2020 społecznośc uczniowska wybrała swoich przedstawicieli w Samorządzie Uczniowskim. Przewodniczącą została Lena Łoś z klasy VIb, a zastępcą Szymon Maciejewski z klasy VIIIa.

     • Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

     • W ciągu ostatnich dwóch tygodni w naszej szkole odbyły się etapy szkolne Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Kujawsko-Pomorskie Kuratorium Oświaty. Po sprawdzeniu prac i podliczeniu punktacji okazało się, że trzech uczniów klasy VIIIb zakwalifikowało się do etapów rejonowych w następujących konkursach:

      - Mikołaj Chmarzyński - matematyka i biologia,

      - Wojciech Mazalon - matematyka,

      - Jakub Kwiatkowski - chemia.

      Chłopcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na niwie tak trudnych nauk matematyczno-przyrodniczych.

    • Międzynarodowy Dzień Mediacji w Sądzie Okręgowym w Bydgoszczy
     • Międzynarodowy Dzień Mediacji w Sądzie Okręgowym w Bydgoszczy

     • 18 października uczennice naszej szkoły wzięły udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Mediacji w Sądzie Okręgowym w Bydgoszczy.

      Przedstawicielki klasy VIa samodzielnie przygotowały krótką etiudę teatralną, zatytułowaną "Kłótnia o smycz", w której zaprezentowały problem, jaki pojawił się pomiędzy trzema właścicielkami psów i wyjaśniły, na czym polega praca mediatora.

      Dziewczęta przedstawiły swoje krótkie przedstawienie przed publicznością dziecięcą, składającą się z wychowanków Przedszkola Samorządowego w Koronowie oraz uczniów klasy III Szkoły Podstawowej nr 2 w Koronowie, a także przed osobami dorosłymi, będącymi pracownikami i gośćmi Sądu Okręgowego w Bydgoszczy.Pozostałe grupy również zaprezentowały swoje scenki, a układ kolejnych prezentacji wspaniale pokazywał rozwój dzieci w ciągu kolejnych lat nauki w przedszkolu i szkole.

      Do niewątpliwych atrakcji wizyty w sądzie należało również spotkanie z Prezesem, który w ramach podziękowania ofiarował uczestnikom książki, a także zwiedzanie budynku, połączone z wejściem na salę rozpraw i możliwość przebrania się w togę sędziowską. Uczennice naszej szkoły potrafiły wykorzystać salę rozpraw jako... scenę, gdzie po raz kolejny weszły w role odgrywane przez siebie wcześniej i improwizowały całą sytuację tak, jakby potoczyła się ona już nie w gabinecie mediatora, lecz przed Prezydium Sądu.

      Trzeba przyznać, że wszystkie cztery dziewczynki bardzo dobrze wypadły i jako sędziny, i jako obrońcy, i jako oskarżyciele. Może to prorocze? Może któraś z nich będzie w przyszłości na co dzień przebierać się  w prawniczą togę i sama będzie zapraszać przedstawicieli szkół na podobne wydarzenia?

    • Zebranie Rady Rodziców
     • Zebranie Rady Rodziców

     • Zebranie Rady Rodziców odbędzie się 7.11.2019 r. w sali numer 10, o godz. 18.00.

    • Niedziela przy grobie Anieli hrabiny Potulickiej
     • Niedziela przy grobie Anieli hrabiny Potulickiej

     • Wzorem lat ubiegłych w ostatnią niedzielę października delegacje szkół związanych z Fundacją Anieli hrabiny Potulickiej uczestniczyły w uroczystej Mszy św. w kościele parafialnym w Potulicach, gdzie w krypcie spoczywa ciało fundatorki.

      Naszą szkołę godnie reprezentowała liczna delegacja, w skład której wchodzili: panie dyrektorki, harcerze z pocztem sztandarowym, uczniowie śpiewający w scholi Lumen prowadzonej przez panią Martę Stachowicz. W czasie Mszy św. przedstawiciele naszej szkoły czytali liturgię słowa oraz modlitwę powszechną, a także pięknie modlili się śpiewem.

      Po nabożeństwie zebrani złożyli kwiaty i znicze przy grobie Anieli hrabiny Potulickiej, po czym zostali zaproszeni na spotkanie do pałacu fundatorki.

    • Rada Rodziców
     • Rada Rodziców

     • Wszelkie informacje związane z Radą Rodziców znajdą Państwo w zakładce "O szkole -> rada Rodziców"

      Składka roczna na Komitet Rodzicielski wynosi 30 zł na dziecko.

      Zachęcamy do wpłat na konto bankowe Rady Rodziców:

      Bank Spółdzielczy w Bydgoszczy Oddział w Sicienku

      36 8142 1046 0000 1313 2000 0001

     • Drzwi otwarte

     • Przypominamy o "Drzwiach Otwartych" dla rodziców w naszej szkole tradycyjnie o godzinie 17.00 w dniu 21.10.2019 r.

    • Lider edukacji
     • Lider edukacji

     • 14 października 2019 r. w Toruniu odbyła się uroczystość wręczenia przez Marszałka  Województwa Kujawsko-Pomorskiego 18 wyróżnień w konkursie Marszałka "Kujawsko-Pomorski Lider Edukacji”. W gronie wyróżnionych znalazł się nauczyciel naszej szkoły - Pani Jolanta Gapińska, której towarzyszyła w czasie wręczania nagrody dyrektor szkoły. Nauczycielka jest jedyną wyróżnioną w gminie Sicienko i powiecie bydgoskim!

       

      Celem konkursu jest promowanie i uhonorowanie działalności nauczycieli, wychowawców i innych pracowników pedagogicznych zatrudnionych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, którzy, wspomagając wszechstronny rozwój psychofizyczny, intelektualny, fizyczny i osobowościowy dzieci i młodzieży, wyróżniają się w pracy dydaktycznej, wychowawczej lub opiekuńczej, stosują innowacyjne rozwiązania edukacyjne i przyczyniają się do podnoszenia jakości edukacji oraz promocji województwa kujawsko-pomorskiego.

      W czasie uroczystości marszałek Piotr Całbecki podkreślił, że "Zależy nam, by ci, na których barkach spoczywa odpowiedzialność za to, co wynoszą ze szkół nasze dzieci, sami wzorowali się na najlepszych w swojej profesji. By pedagodzy, którzy pracują z zachowaniem najwyższych standardów, mają na koncie istotne zawodowe dokonania, wprowadzają do szkół autorskie pomysły i innowacyjne metody, dzielą się swoim doświadczeniem z innymi, są aktywni środowiskowo i zachęcający do takiej postawy młodych ludzi, stawali się wzorem dla kolegów. Zależy nam też, by wybitni nauczyciele zostali odpowiednio uhonorowani"

      Cała szkolna społeczność składa Pani Jolancie Gapińskiej serdeczne gratulacje.

    • Dzień Edukacji Narodowej
     • Dzień Edukacji Narodowej

     • 11 października odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości wzięli udział uczniowie oraz grono pedagogiczne i rodzice, wśród licznie zgromadzonych gości znaleźli się również: Przewodniczący Rady Gminy, Pan Arkadiusz Szczepaniak, Prezes Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych "Dobry Start", Pan Radosław Migdalski, Sołtys sołectwa Pawłówek i wieloletni Przewodniczący Rady Rodziców, Pan Grzegorz Jarzembski oraz obecna Przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Anna Wojtko-Cetnarowska.

      Uroczystość została rozpoczęta przez uczennice klasy VII, które z uśmiechem powitały zebranych i w nietuzinkowy sposób przypomniały wszystkim cel apelu, po czym przekazały mikrofon Pani Dyrektor, Małgorzacie Wojnowskiej.

      Pani Dyrektor zaczęła spotkanie od poinformowania o nagrodach, które w tym roku zostały przyznane aż dziewięciorgu pracownikom naszej szkoły. Z ogromną radością wręczyła Nagrodę Dyrektora sześciu wyróżnionym osobom, a także przedstawiła nauczycielki, którym zostały przyznane: Nagroda Marszałka i tytuł Lidera Oświaty Kujawsko-Pomorskiego, Nagroda Kuratora oraz Nagroda Wójta.

      Wzruszeniom jednak nie było końca, ponieważ kolejną osobą, do której odniosła się Pani Dyrektor, był ustępujący ze stanowiska Przewodniczącego Rady Rodziców, Pan Grzegorz Jarzembski. Dziękując Panu Grzegorzowi, Pani Dyrektor podkreśliła jego rzetelność, uczciwość i zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły, a także poczucie bezpieczeństwa i zaufanie, które towarzyszyło długoletniej współpracy Pana Grzegorza z wszystkimi osobami związanymi ze szkołą w Kruszynie. 

      Po chwilach tak pełnych emocji Pani Dyrektor przedstawiła zebranym członków wchodzących w skład nowego Prezydium Rady Rodziców i wyraziła swoje przekonanie o równie udanej współpracy.

      W części oficjalnej głos zabrał jeszcze Przewodniczący Rady Gminy, który odczytał list gratulacyjny Wójta Gminy Sicienko skierowany do wszystkich nauczycieli Szkoły Podstawowej w Kruszynie. Pan Szczepaniak, również przez długie lata związany z naszą szkołą, wyraził swoje osobiste uznanie dla grona pedagogicznego i zapewnił, że placówka, w której jego synowie stawiali pierwsze kroki w swojej edukacyjnej przygodzie, na zawsze pozostanie w jego pamięci jako szkoła otwarta i przyjazna, do której chętnie się wraca.

      Gdy czas przemówień i nagród dobiegł końca, nadeszła chwila, na którą z niecierpliwością czekali zwłaszcza uczniowie klas piątych, przygotowujący tegoroczną część artystyczną. Ich przedstawienie ukazało szkolną rzeczywistość w niezwykle dowcipny sposób, gdzie serdeczny żart i subtelna ironia współgrają ze sobą i wywołują szczery uśmiech na twarzach publiczności. Na uwagę zasługują pomysłowe stroje uczennic, grających role nauczycielek, będące częścią autentycznej garderoby ich mam, z których kilka to też... nauczycielki. Gdy o strojach mowa, nie sposób nie wspomnieć wyjątkowego pokazu mody, w czasie którego uczniowie i uczennice zaprezentowali najnowsze trendy obowiązujące nauczycieli różnych przedmiotów. Zarówno same stylizacje, jak i komentarze reporterów wzbudziły ogromny zachwyt i szczery entuzjazm publiczności. Zwieńczeniem części artystycznej była nauczycielska oskarowa gala, w czasie której uczniowie na czerwonym dywanie wręczali pracownikom szkoły czerwone róże, będące urokliwym odpowiednikiem słynnych statuetek. Warto podkreślić oprawę muzyczną, która dopełniła i uzupełniła aktorskie prezentacje. Zebrani nie tylko usłyszeli powszechnie znane szlagiery, których tekst został z humorem adaptowany stosownie do obchodzonego święta, ale mieli również możliwość usłyszeć w tle znane melodie, na które społeczność uczniowska reagowała z ożywieniem i entuzjazmem. 

      Słowem, gdy strona artystyczna, która urzekła swoją żartobliwością, lekkością i dużą dawką dobrego humoru, dobiegła końca, goście opuścili salę gimnastyczną w wyśmienitych nastrojach, z poczuciem, że obchody Dnia Nauczyciela w naszej szkole przebiegły w naprawdę wyjątkowy sposób.

  • Kontakt

   • Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
   • szkola_kruszyn@interia.pl
   • tel/fax 052 3815 106
   • Kruszyn, ul. Szkolna 6 86-014 Sicienko
   • BS O/Sicienko 67 8142 1046 0000 0778 2000 0001
   • BS O/Sicienko 36 8142 1046 0000 1313 2000 0001
   • 554 23 47 464
   • Inspektor Ochrony Danych Krzysztof Dziemian, adres e-mail iod@rodo.pl
 • Biuletyn informacji publicznej