• Apel sukcesów!!!

• W dniu 24 stycznia 2020 roku o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej odbędzie się APEL SUKCESÓW, na którym uczniowie klas 4 – 8 zostaną wyróżnieni za osiągnięcia w I semestrze.

• Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w tenisie stołowym drużynowym

• 9 stycznia 2020 r. w Solcu Kujawskim rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży szkolnej (roczniki 2005-2006). W zawodach wzięły udział drużyny z czterech gmin naszego powiatu.

W kategorii: Igrzyska Młodzieży Szkolnej – dziewczęta: reprezentantki naszej szkoły Zuzanna Sitarek oraz Iza Badziągowska wywalczyły drugie miejsce!

Organizatorem Mistrzostw był Uczniowski Klub Sportowy „Top” Solec Kujawski. Drużyny udekorowane zostały medalami oraz upominkami. Ponadto wszyscy otrzymali dyplomy, napoje i słodycze – wszystko ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodniczkom i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

źródło: http://www.osir.soleckujawski.pl/category/komuniakty-z-imprez/?fbclid=IwAR2tH1dzk5JR1DWpGkBvyJ6ISqI-J0l5xQqDqwxTG-YR3o-zWCiNuRwdNxM

• Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek "Powrót do korzeni - kolędy i pastorałki naszych pradziadków"

• Dnia 10 stycznia 2020 r. reprezentacja Szkoły Podstawowej w Kruszynie pod opieką Pani Marty Stachowicz zajęła I miejsce w Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Sicienku.

Skład reprezentacji:

Małgorzata Trela, Wiktoria Mazur, Julia MIchalska, Magdalena Borzyszkowska, Natalia Milewska, Ariadna Żarnowska

Gratulujemy!!!

• ŻŁOBEK AKADEMICKI WSG W KRUSZYNIE

• Drodzy rodzice!

Informujemy, iż ruszają zapisy do żłobka akademickiego, który będzie się mieścił w Kruszynie przy ulicy Strażackiej 7. Planowane otwarcie placówki to luty 2020.

Zapisów można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie: ŻŁOBEK WSG

Na powyższej stronie można znaleźć dużo informacji, a w razie pytań można dzwonić pod nr: 533-254-233