• Oświadczenie rodzica - deklaracja i opłaty

• OŚWIADCZENIE

Oświadczam, że zobowiązuję się w roku szkolnym 2018/2019 do wnoszenia  opłat za korzystanie mojego dziecka ……………………………………:.……………….

- z wychowania przedszkolnego w wysokości 1,00 zł za każdą rozpoczętą godzinę zajęć wykraczających poza czas 5 bezpłatnych godzin,

- z wyżywienia: z 3 posiłków – 5,50 zł  x  liczba dni obecności w oddziale przedszkolnym w danym miesiącu w terminie do dnia 12 każdego miesiąca za miesiąc poprzedni na rachunek bankowy dochodów szkoły nr 67 8142 1046 0000 0778 2000 0001.

Dziecko przebywać będzie w przedszkolu w godzinach od ……………. do …………….

…………………………………………………….

(data i podpis rodzica/opiekuna)

Kliknij, aby pobrać:

OSWIADCZENIE_RODZICA.docx