• Wiadomości

• Rada Rodziców serdecznie zaprasza na zabawę andrzejkową, która odbędzie się w naszej szkole 28. listopada 2015 roku, od godz.20.00. Koszt biletu wynosi 150,00 zł od pary. Zapewniamy świetną muzykę, smaczne jedzenie i miłą atmosferę. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 504 461 433.

W sobotę 30 listopada 2013 roku o godzinie 20:00 odbędzie się w naszej szkole Zabawa Andrzejkowa organizowana przez Radę Rodziców. Koszt biletu dla jednej pary wynosi 150 zł. W cenie biletu zapewniamy tak jak zawsze bardzo dobre jedzenie oraz pyszne ciasto upieczone przez rodziców. Do tańca przygrywać będzie Disc Jockey. Dochód z zabawy przeznaczony będzie na organizację Dnia Dziecka dla naszych dzieci. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!  SATYSFAKCJA GWARANTOWANA!!!

Kontakt 608-822-192

W sobotę 26 stycznia 2013 roku o godzinie 20:00 odbędzie się w naszej szkole Zabawa Karnawałowa organizowana przez Radę Rodziców. Koszt biletu dla jednej pary wynosi 150 zł. W cenie biletu zapewniamy tak jak zawsze bardzo dobre jedzenie oraz pyszne ciasto upieczone przez rodziców. Do tańca przygrywać będzie Disc Jockey. Dochód z zabawy przeznaczony będzie na organizację Dnia Dziecka dla naszych pociech.

Kontakt Małgorzata Szczepaniak 608-822-192

24 listopada 2012 roku o godzinie 20:00 odbędzie się w naszej szkole Zabawa Andrzejkowa organizowana przez Radę Rodziców.

Koszt biletu od jednej pary wynosi 150 zł. W cenie biletu zapewniamy tak jak zawsze bardzo dobre potrawy przygotowane przez nasze wspaniałe Panie kucharki ze szkoły oraz pyszne ciasto upieczone przez rodziców.

Przygrywać będzie znany i szanowany w naszej Gminie - DJ DIABLO

Zostało jeszcze kilka ostatnich biletów. Kontakt Małgorzata Szczepaniak 608-822-192

Rada Rodziców serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomogli w organizacji Dnia Dziecka w dniu 1 czerwca 2012 roku.

Szczególnie chcemy podziękować następującym sponsorom.

Dzięki ich dobremu sercu nasze dzieci po raz kolejny mogły w tym wyjątkowym dniu spędzić bardzo miło czas.

Pani Sylwia Cholewińska przekazała ok. 200 lizaków.

Pani Żaneta Janiszewska przekazała napoje.

OSP z Kruszyna przekazała dla dzieci 100 zł.

KGW z Kruszyna oprócz stoiska z pysznymi wypiekami, przekazało 100 zł.

Pan Zbigniew Macioszczyk przekazał 10 kg kiełbasy na grilla.

Powiat Bydgoski przekazał gadżety.

Pan Henryk i Elżbieta Kozioł przekazali artykuły szkolne oraz kubki nie kapki.

Pan Ryszard Kuliński przekazał lody.

Pan Edward Buczek przekazał cukierki.

Piekarnia Ciechocinek przekazał 150 bułek.

Pani Sylwia Trella przekazała 10 bochenków chleba.

Ponadto pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom  zabawy karnawałowej, która odbyła się 28 stycznia 2012 roku.

Dochód z zabawy oraz pieniadze ze skarbonki zostały wykorzystane na zorganizowanie Dnia Dziecka oraz zakup wspaniałych prezentów:

- piłkarzyków

- bujaków

- ringo

oraz zestawów do badmintona

Rada Rodziców informuje, że w sobotę 21 kwietnia 2012 roku od 20:00 do 5:00 organizuje "Zabawę Taneczną".

Miejsce - sala gimnastyczna.

Koszt - 150 zł od pary.

Do tańca przygrywać bedzie zespół AVANTI. www.awanti-naklo.pl

W cenie - ciepły posiłek i zakąski.

Napoje wyskokowe bez ograniczeń, ale we własnym zakresie :-)

Sprzedaż biletów do dnia 17 kwietnia - Małgorzata Szczepaniak -  telefon 608-822-192.

Serdecznie zapraszamy!!!   W styczniu było SUPERRRRRRRRRRRRRR!!!