• VIDEOTELEKONFERENCJA - SPOSÓB LOGOWANIA

• 18.03.2020 18:33
      • Instrukcja logowania
      • Aby móc uczestniczyć, przed lekcją wejdź na stronę:  https://kruszyn.mastermind.edu.pl

Na stronie głównej bez problemu odnajdziesz link do platformy, gdzie odbywają się telekonferencje.
        Wystarczy kliknąć w nazwę lub tarczę szkoły. Uczniowie nie posiadają konta na platformie telekonferencyjnej, dlatego też w oknie logowania wybierz opcję „Zaloguj jako gość”.

Zostaniesz poproszony/a o podanie hasła. Hasło gościa to KRUSZYN

*Proszę, upewnij się, że w górnym rogu okna z platformą powinna znajdować się informacja „Jesteś zalogowany jako gość”.

Jeśli zalogowałeś się, już powinieneś widzieć ekran główny, a w nim podział na poszczególne klasy. W strefie każdej klasy znajdują się: pokój telekonferencyjny dla danej klasy oraz plan lekcji online.

Po kliknięciu w link do pokoju telekonferencyjnego pojawi się strona, z której można dostać się bezpośrednio do spotkania online, klikając przycisk „Wejdź”. Dalszą częścią pokieruje nauczyciel.

W razie kłopotów proszę pobrać instrukcję, w której są szczegółowo opisane i przedstawione w formie graficznej kroki.