Wtorek 20.02.2018

Rozalia Szydziak

Zofia Kuligowska.

•

Serdecznie zapraszamy Rodziców uczniów klas I-VII na zebrania, które są podsumowaniem pracy w I semestrze 2017/2018 roku

8 lutego 2018 roku- czwartek

kl. III B- 16:15

kl. IV A, VII- 16:30

kl. I, II, III A, IV B, V- 17:00

kl. VI B- 17:15

VI A- 17:45

Zebranie dla rodziców uczniów wyjeżdżających na obóz narciarski z p. Kamilem- czwartek 8 lutego godz. 17:00 !

• NABÓR  DO SZKOŁY I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH SZKOŁY PODSTAWOWEJ

IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO

W KRUSZYNIE NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Szanowni Państwo!

Dyrektor Szkoły informuje, że rekrutacja na rok szkolny 2018/2019 dzieci do oddziałów przedszkolnych oraz  uczniów do klas pierwszych w Szkole Podstawowej w Kruszynie rozpocznie się 15 lutego 2018 roku.

Nabór do oddziałów przedszkolnych

Rodzice dzieci uczęszczających w roku szkolnym 2017/2018 do oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych składają deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego danej placówce w roku szkolnym 2018/2019 – w terminie do 8 lutego 2018 roku.

• We wtorek, 30.01, odbył się Bal karnawałowy przedszkolaków. W tym dniu dzieci oraz panie przyszły przebrane w stroje karnawałowe. Wśród uczestników balu pojawiły się m.in. postaci z bajek, zwierzątka,  ulubieni bohaterowie filmów i komiksów. Dzień wypełniony był zabawami, tańcami, a także konkursami. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku!

Zabawa była bardzo udana!

E.B.

• W minionym tygodniu, w przedszkolu, odbyły się uroczystości z okazji  Dnia Babci i Dziadka.  Przedszkolaki zaprosiły swe Babcie i swych Dziadków do WDK w Kruszynie, gdzie wystąpiły na specjalnie  przygotowanej scenie. Zaśpiewały piosenki, zatańczyły tańce i pięknie wyrecytowały wiersze - dla przybyłych gości. Po zaprezentowaniu swoich talentów zostały nagrodzone gorącymi brawami. Mali artyści wręczyli upominki i razem z Babcią i Dziadkiem zasiadły do słodkiego poczęstunku. Był to bardzo emocjonujący i wyjątkowy dzień!

• Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kruszynie
    Szkoła Podstawowa w Kruszynie