Wtorek 25.09.2018
liczba odwiedzin: 1174424

Szkoła pod patronatem

 

http://www.wojnowo.edu.pl/img/kul4.png

 

 

Witamy na naszej stronie

 

Dyrektor szkoły: Małgorzata Wojnowska

 

 

Wiadomości

 • 20 września przedszkolaki ze wszystkich grup obchodziły bardzo wyjątkowy dzień. Dzieci przyszły w cudownych nastrojach, aby świętować Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Ten szczególny dzień zaczął się od wspólnej zabawy, konkursów i gier zespołowych. Jedną z atrakcji była specjalnie przygotowana na tę okazję FotoBudka ze śmiesznymi gadżetami. Było wesoło i kolorowo! Starsze przedszkolaki przypomniały sobie również o swoich prawach – tak ważnych w życiu każdego człowieka – a także o obowiązkach, czyli kodeksie dobrego zachowania. Na zakończenie panie złożyły dzieciom życzenia i wręczyły każdemu odznakę Super Przedszkolaka.

 • W piątek 14 września odbyła się niecodzienna lekcja. Od rana dźwięki muzyki rozbrzmiewały z sali gimnastycznej dzięki audycji muzycznej pt: " Spacer alejkami Schönbrunn ". Tym razem muzycy z Filharmonii Pomorskiej zabrali nas w muzyczną podróż do Wiednia.

  AUDYCJA MUZYCZNA W NASZEJ SZKOLE - Obrazek 1  AUDYCJA MUZYCZNA W NASZEJ SZKOLE - Obrazek 2  AUDYCJA MUZYCZNA W NASZEJ SZKOLE - Obrazek 3

 • Zamówienia mundurków szkolnych należy składać u p. Anny Nowickiej (nauczycielka informatyki).

  Natomiast mundurki dla klasy I - wychowawczyni p. Alina Pastor.

  Należy podać długość mundurka ( od ramion do bioder ).

  Koszt 38 zł, deklaracje (zamówienie) do pobrania u p. Anny Nowickiej.

  Czas na zamówienie wraz z opłatą do końca września.

 •             Uprzejmie informuję, iż zebranie z rodzicami w grupie "Pszczółek" odbędzie się w dniu 18 września 2018 r. o godzinie 16.30.

                                                                                     Serdecznie zapraszam

 • W czwartek 13.09.2018 r. odbędą się spotkania z wychowawcami klas w następujących godzinach:

  klasa 1 godzina 17.00 sala nr 7 klasa 2 godzina 16.45 sala nr 1 klasa 3 godzina 17.00 sala nr 5 klasa 4 a godzina 17.00 sala nr 4 klasa 4 b godzina 17.00 sala nr 11 klasa 5 a godzina 16.30 sala nr 2 klasa 5 b godzina 18.00 sala nr 2 klasa 6 godzina
 • Przed Państwem kolejny rok szkolny, a wraz z nim kolejne wyzwania, także te związane z kwestią bezpieczeństwa uczniów. Nowy rok będzie różnił się od od poprzedniego w wielu aspektach, w tym także w kwestii funkcjonowania ubezpieczeń następstw nieszczęśliwych wypadków.   Na rok szkolny 2018/2019 Pragniemy przedstawić nową ofertę ubezpieczenia:   WARIANT I 32 zł WARIANT II 42 zł WARIANT III 55 zł WARIANT IV 64 zł
 • W poniedziałek, 3 września, uroczyście powitaliśmy nowy rok szkolny 2018/2019. Tradycyjnie inaugrację rozpoczęliśmy Mszą św. w parafialnym kościele pw. św. Kazimierza Królewicza w Kruszynie. Po nabożeństwie udaliśmy się do szkoły, gdzie na sali gimnastycznej zebrały się wszystkie klasy wraz ze swoimi nauczycielami i wychowawcami. Towarzyszyli nam licznie zgromadzeni goście, przede wszystkim rodzice i dziadkowie.

  Pani Dyrektor Małgorzata Wojnowska powitała wszystkich zebranych. Zwróciła uwagę na gwar, śmiech i radość, wypełniające ponownie budynek  szkoły i stanowiące o jej witalności, energii i życiu. Następnie przedstawiła nowych nauczycieli i uczniów poszczególnych klas. Szczególną atencją odbdarzyła pierwszoklasistów, rozpoczynających swoją przygodę z edukacją.

 •  

  Przez dziesięć dni Gdańsk stał się stolicą polskiego harcerstwa.

  W ponad 12-sto tysięcznej rzeszy harcerzy i skautów byliśmy też my, harcerze z Kruszyna . W czasie zlotu mieliśmy okazje spotkać się z harcerzami z całej Polski , ale też ze skautami z Wielkiej Brytanii , Niemiec,Szwecji,Ukrainy,Białorusi.Izraela,Palestyny,Nepalu.Zwiedzaliśmy Gdańsk, Westerplatte, Malbork. Braliśmy udział w ciekawych zajęciach, oraz sami prowadziliśmy jeden z programów wieczornych.

  Promowaliśmy nasz środowisko w czasie Dnia Regionów, nasza drużyna godnie reprezentowała swój hufiec, szkołę i środowisko.

 •  

  Informujemy, że zajęcia koła teatralnego 13+  będą odbywały się w poniedziałki w godz.16.30-18.30. Wszystkich chętnych zapraszamy do naszej szkoły do sali nr 2 już 10 września.

   

 • Drodzy Rodzice!

  Informujemy, że zebrania z rodzicami dzieci przedszkolnych odbędą się 11 września 2018 r. w salach przedszkolnych poszczególnych grup.

  1. Grupa "Biedronek" (wych. M. Jesionowska) - godz. 17.30

  2. Grupa "Motylków" (wych. I. Masiak) - godz. 17.30

  3. Grupa "Żabek" (wych. A. Michalska) - godz. 16.30

  4. Grupa "Pszczółek" (wych. M. Kuśmierzak) - godz. 16.30

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kruszynie
  Szkoła Podstawowa w Kruszynie
  Kruszyn
  ul. Szkolna 6
  86-014 Sicienko
  Nr konta szkoły: BS O/Sicienko 67 8142 1046 0000 0778 2000 0001
  Adres e-mail: szkola_kruszyn@interia.pl
 • tel/fax 052 3815 106

Galeria zdjęć