• BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

We wtorek, 30.01, odbył się Bal karnawałowy przedszkolaków. W tym dniu dzieci oraz panie przyszły przebrane w stroje karnawałowe. Wśród uczestników balu pojawiły się m.in. postaci z bajek, zwierzątka,  ulubieni bohaterowie filmów i komiksów. Dzień wypełniony był zabawami, tańcami, a także konkursami. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku!

Zabawa była bardzo udana!

E.B.

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

W minionym tygodniu, w przedszkolu, odbyły się uroczystości z okazji  Dnia Babci i Dziadka.  Przedszkolaki zaprosiły swe Babcie i swych Dziadków do WDK w Kruszynie, gdzie wystąpiły na specjalnie  przygotowanej scenie. Zaśpiewały piosenki, zatańczyły tańce i pięknie wyrecytowały wiersze - dla przybyłych gości. Po zaprezentowaniu swoich talentów zostały nagrodzone gorącymi brawami. Mali artyści wręczyli upominki i razem z Babcią i Dziadkiem zasiadły do słodkiego poczęstunku. Był to bardzo emocjonujący i wyjątkowy dzień!

Składamy podziękowania przybyłym gościom, rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości oraz panu Jakubowi Stachowiczowi.

Przedszkolaki i Wychowawcy

E.B.